PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Image
az: Şəkil

en: Default
az: Susmaya görə

en: Filename
az: Fayl adı

en: Continue
az: Davam et

en: Role
az: Rollar

en: Entity
az: Entiti
