PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Image
gl: Imaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Continue
gl: Continuar

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Role
gl: Rol

en: View mode
gl: Modo de vista
