PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Image
hu: Kép

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Continue
hu: Folytatás

en: Role
hu: Szerepkör

en: Entity
hu: Entitás

en: File field
hu: Fájlmező

en: Reload form
hu: Űrlap újratöltése

en: View mode
hu: Nézetmód
