PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Image
hy: Նկար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Role
hy: Դեր

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
