PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Image
it: Immagine

en: Default
it: Predefinito

en: Filename
it: Nome file

en: Continue
it: Continua

en: Role
it: Ruolo

en: Entity
it: Entità

en: Reload form
it: Ricaricare form

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
