PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Image
ka: სურათი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Role
ka: როლი
