PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
