PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
