PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Image
fa: تصویر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Filename
fa: نام فایل

en: Continue
fa: ادامه

en: Role
fa: نقش

en: Entity
fa: عنصر

en: View mode
fa: نحوه نمایش
