PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Image
ro: Imagine

en: Default
ro: Implicit

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Continue
ro: Continuare

en: Role
ro: Rol

en: Entity
ro: Entitate

en: Reload form
ro: Reîncarcă forma

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
