PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Image
sk: Obrázok

en: Default
sk: Predvolené

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Entity
sk: Entita

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
