PDF Reader (7.x-1.0-rc5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Print
bn: প্রিন্ট
