PDF Reader (7.x-1.0-rc5) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Download
de: Herunterladen

en: Page
de: Seite

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Close
de: Schließen

en: Find
de: Finden

en: Full Width
de: Vollständige Breite

en: or
de: oder

en: Zoom In
de: Vergrößern

en: Zoom Out
de: Verkleinern

en: Thumbnails
de: Miniaturansichten

en: Print
de: Drucken

en: Fullscreen
de: Vollbild

en: More Information
de: Weitere Informationen

en: Renderer
de: Formatierer

en: Click here to download the PDF file.
de: Hier klicken, um die PDF-Datei herunterzuladen.

en: Colorbox link
de: Colorbox-Link

en: Document Outline
de: Dokumentgliederung
