PDF Reader (7.x-1.0-rc5) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Download
he: הורדה

en: Page
he: דף

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Close
he: סגירה

en: or
he: או

en: Print
he: הדפסה

en: Fullscreen
he: מסך מלא
