PDF Reader (7.x-1.0-rc5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Download
kk: Жүктеу

en: Page
kk: Бет

en: Find
kk: Найти
