PDF Reader (7.x-1.0-rc5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Close
th: ปิด

en: or
th: หรือ

en: Print
th: พิมพ์
