PDF Reader (7.x-1.0-rc5) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Close
ug: يېپىش

en: Find
ug: ئىزدەش

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران
