PDF Reader (7.x-1.0-rc6) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Download
ca: Baixa

en: Page
ca: Pàgina

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Close
ca: Tanca

en: or
ca: o

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Print
ca: Impressió

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa
