PDF Reader (7.x-1.0-rc6) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Download
et: Allalaadimine

en: Page
et: Lehekülg

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Close
et: Sulge

en: or
et: või

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Print
et: Prindi
