PDF Reader (7.x-1.0-rc6) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Download
is: Hala niður

en: Page
is: Síða

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Close
is: Loka

en: or
is: eða

en: Print
is: Prenta
