PDF Reader (7.x-1.0-rc6) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Page
lv: Lapa

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Close
lv: Aizvērt

en: or
lv: vai

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Print
lv: Drukāt

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna
