PDF Reader (7.x-1.0-rc6) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Download
pl: Pobierz

en: Page
pl: Strona

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Close
pl: Zamknij

en: Find
pl: Znajdź

en: or
pl: lub

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Print
pl: Drukuj

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Renderer
pl: Silnik renderujący
