PDF Reader (7.x-1.0-rc6) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Download
vi: Tải về

en: Page
vi: Trang

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Close
vi: Đóng

en: Find
vi: Tìm

en: Zoom In
vi: Phóng to

en: Zoom Out
vi: Thu nhỏ

en: Thumbnails
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Print
vi: In

en: Fullscreen
vi: Toàn màn hình
