PDF Reader (7.x-1.0-rc6) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Download
cs: Stáhnout

en: Page
cs: Stránka

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Close
cs: Zavřít

en: or
cs: nebo

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Print
cs: Tisk

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka
