PDF Reader (7.x-1.0-rc6) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Page
mr: पान

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Close
mr: बंद
