PDF to ImageField (7.x-3.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Image
ar: الصورة

en: File name
ar: اسم الملف

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Document
ar: وثيقة
