PDF to ImageField (7.x-3.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Image
et: Pilt

en: File name
et: Faili nimi

en: Testing
et: Testimine

en: Document
et: Dokument

en: PDF Document
et: PDF dokument
