PDF to ImageField (7.x-3.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Image
it: Immagine

en: File name
it: Nome del file

en: Testing
it: In fase di test

en: Path to the "convert" binary
it: Percorso dell'eseguibile "convert"

en: Document
it: Documento
