PDF to ImageField (7.x-3.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Image
jv: Gambar

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Testing
jv: Ujian
