PDF to ImageField (7.x-3.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Image
ku: وێنە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە
