PDF to ImageField (7.x-3.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Image
lv: Attēls

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Testing
lv: Testēšana

en: Document
lv: Dokuments

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
