PDF to ImageField (7.x-3.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Image
pt: Imagem

en: File name
pt: Nome do arquivo

en: Testing
pt: Testando

en: Path to the "convert" binary
pt: Caminho para o binário do "convert"

en: Document
pt: Documento

en: Download file
pt: Baixar arquivo

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total
