PDF to ImageField (7.x-3.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Image
sk: Obrázok

en: File name
sk: Názov súboru

en: Testing
sk: Testovanie

en: Path to the "convert" binary
sk: Cesta k spustiteľnému súboru "convert"

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
