PDF to ImageField (7.x-3.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Image
uk: Зображення

en: File name
uk: Назва файла

en: Testing
uk: Тестування

en: Path to the "convert" binary
uk: Шлях "convert" двійковий

en: Document
uk: Документ

en: Download file
uk: Завантажити файл

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.
