PDF to ImageField (7.x-3.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Image
vi: Ảnh

en: File name
vi: Tên tập tin

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: Path to the "convert" binary
vi: Đường dẫn đến "convert" binary

en: Document
vi: Tài liệu
