PDF to ImageField (7.x-3.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Image
be: Малюнак

en: File name
be: Імя файла

en: Testing
be: Тэставанне
