PDF to ImageField (7.x-3.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Image
ca: Imatge

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Testing
ca: Proves

en: Path to the "convert" binary
ca: Camí de l'executable "convert"
