PDF to ImageField (7.x-3.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Image
cy: Delwedd

en: File name
cy: Enw ffeil

en: Testing
cy: Profi

en: Path to the "convert" binary
cy: Llwybr i deuaidd "trosi"
