PDF to ImageField (7.x-3.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Image
hi: चित्र

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: Testing
hi: परिक्षण

en: Document
hi: दस्तावेज़
