PDF to ImageField (7.x-3.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Image
oc: Imatge

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Testing
oc: Tèst

en: Download file
oc: Telecargar lo fichièr
