PDF to ImageField (7.x-3.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Image
ro: Imagine

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Testing
ro: Testare

en: Path to the "convert" binary
ro: Calea către fişierul binar "convert"
