PDF to ImageField (7.x-3.3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Image
ast: Imaxe

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Testing
ast: Prebes
