PDF to ImageField (7.x-3.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Image
da: Billede

en: File name
da: Filnavn

en: Testing
da: Test

en: Path to the "convert" binary
da: Sti til programmet "convert"

en: Document
da: Dokument

en: Download file
da: Download fil

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.
