PDF to ImageField (7.x-3.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Image
de: Bild

en: File name
de: Dateiname

en: Testing
de: Testen

en: Path to the "convert" binary
de: Pfad zur „convert“-Binärdatei

en: Document
de: Dokument

en: Download file
de: Datei herunterladen

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet
