PDF to ImageField (7.x-3.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Image
el: Εικόνα

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Path to the "convert" binary
el: Διαδρομή για το εκτελέσιμο του "convert"

en: Download file
el: Κατέβασμα αρχείου
