PDF to ImageField (7.x-3.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Image
eu: Irudia

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Testing
eu: Proba

en: Document
eu: Dokumentua
