PDF to ImageField (7.x-3.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Image
fa: تصویر

en: File name
fa: نام فایل

en: Testing
fa: آزمایش

en: Download file
fa: دانلود فایل
