PDF to ImageField (7.x-3.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Image
gl: Imaxe

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Testing
gl: Probando

en: Path to the "convert" binary
gl: Ruta ao executábel "convert"
