PDF to ImageField (7.x-3.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Image
he: תמונה

en: File name
he: שם קובץ

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Document
he: מסמך
