PDF to ImageField (7.x-3.3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Image
hu: Kép

en: File name
hu: Fájlnév

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Path to the "convert" binary
hu: Útvonal a „convert” programfájlhoz

en: Document
hu: Dokumentum

en: Download file
hu: Fájl letöltése

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.
